Skrūvpāļu laukuma iezīmēšana

Objekta vietas noteikšana pasūtītāja apbūves laukumā. Skrūvpāļu laukuma iezīmēšana, atbilstoši iepriekš izstrādātam plānam, pamatu uzstādīšanai.

Skrūvpāļu ieskrūvēšana

Montāžas darbi tiek veikti ar rokām vai mehāniski, stingri ievērojot skrūvpāļa vertikālu pozīciju. Skrūvpāli skrūvē tik dziļi, līdz tas atduras nesošajā gruntī, izejot cauri gruntsūdeņiem vai citiem slāņiem.

Skrūvpāļu līmeņa apgriešana

Projekta pamatu augstuma noteikšana, atbilstoši teritorijas reljefam un skrūvpāļu apgriešana, atbilstoši izstrādātajam projektam.

Skrūvpāļa stumbra betonēšana

Skrūvpāļa stumbra betonēšana ar cementa smilts maisījumu, t.i. dobumu aizpilda ar cementa maisījumu.

Uzgalvja piemetināšana

Uzgalvja uzstādīšana un piemetināšana kalpo par savdabīgu laukumu brusa stiprināšanai. Uzgalvja līmeņa pārbaude. Tiek uzklāts papildus aizsargpārklājums metinājuma un savienojuma vietās ar mērķi pasargāt no rūsas mitrā vidē.

Izmantojot U- profila siju (švelleri), uzgalvi nepielieto.

Katram no posmiem ir savs mērķis un uzdevums:

Ko darīt, ja izvēlētā platība atrodas gleznainā vietā un priecē aci, bet apgrūtinoša mājas celtniecībai? Risinājums ir!

Izmantojot skrūvpāļu pamatus, paverās iespēja veikt darbus visās gruntīs.

Ja Jūs plānojat plašu dzīvojamās mājas celtniecību visai ģimenei, izvēlieties tehnoloģiju, kas nodrošina augstas kvalitātes materiālus un pakalpojumus, ekonomē Jūsu laiku un naudu.

Darbi, kas saistīti ar skrūvpāļu uzstādīšanu, saglabās Jūsu ainavu, nesagādās neērtības Jums un Jūsu kaimiņiem, kas pie izvēles nav mazsvarīgs faktors!

Pamati no skrūvpāļiem – vienīgais patiesais risinājums!